Zielona inwestycja dla mieszkańców Krakowa! Co musisz o niej wiedzieć?

Czyżyny na północy Krakowa to jedna z lokalizacji najchętniej wybieranych przez tutejszych deweloperów. Wynika to oczywiście z zainteresowania potencjalnych mieszkańców dzielnicy. Jest to z jednej strony zielono, komunikacja miejska działa bardzo sprawnie, a okoliczna infrastruktura handlowo-usługowa jest dostosowana do rozmaitych potrzeb krakowian. Jakie inwestycje mieszkaniowe powstają w okolicy AWF i Parku Lotników? Kupno lub wynajem mieszkania w tej okolicy może być jedną z najlepszych życiowych decyzji!

Zielona ostoja w centrum miasta

Coraz więcej nowoczesnych osiedli i pojedynczych budynków mieszkaniowych powstaje właśnie w zielonej części Czyżyn. Komfortowe mieszkania i apartamenty przy Parku Lotników i Akademii Wychowania Fizycznego to doskonała lokalizacja, aby stworzyć miejski azyl z dala od zgiełku, ale wystarczająco blisko centrum, by korzystać z atutów dużego miasta. Te okoliczności dobrze rozumieją lokalni deweloperzy, np. EkoPark. Wygodna, nowoczesna i elegancka inwestycja VIDO to właśnie wyjście naprzeciw potrzebie harmonii z naturą nawet w miejskim otoczeniu.

Czyżyny atrakcyjne komunikacyjnie

W tak rozległym mieście, jak Kraków, dla mieszkańców liczy się sprawna i bezawaryjna komunikacja. Optymalny czas dotarcia do centrum nie powinien w tym założeniu przekraczać 15–20 minut. Mieszkania na zielonych Czyżynach spełniają ten wymóg. Wspomniany budynek VIDO mieści się zaraz obok linii tramwajowej, ale także kilku przystanków autobusowych. Jeśli zechcesz wybrać się na krakowską starówkę, na miejscu będziesz po kilkunastu minutach.

W pobliżu przebiega także jedna z najdłuższych ścieżek rowerowych w mieście – to dobra wiadomość dla miłośników dwóch kółek. Trasa łączy centrum z Nową Hutą – stwarza to dodatkową okazję, aby zorganizować rowerowy wypad za miasto właśnie w tym kierunku.

Dlaczego warto mieszkać na Czyżynach?

Czyżyny to nie tylko rozległe tereny zielone, ale także turystyczne i rozrywkowe centrum miasta. W pobliżu mieszczą się takie obiekty, jak choćby Muzeum Lotnictwa czy Tauron Arena Kraków, w której odbywają się najważniejsze imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe w kraju.

Wybierz jedno z nowoczesnych, przestronnych i wygodnych mieszkań obok Parku Lotników, jeśli szukasz kompromisu między spokojną i cichą lokalizacją a miejscem tętniącym życiem przez całą dobę.