-20% rabatu na hasło: LOVE na obrączki ślubne Łodzińskich

Rabat na obrączki w salonach Łodzińscy

Teraz w salonach Jubilera Łodzińscy w Krakowie istnieje możliwość skorzystania z niecodziennej i bardzo atrakcyjnej promocji, która pozwala na zakup obrączek ślubnych z obniżką wynoszącą aż 20%! To wyjątkowa okazja dla wszystkich par, które poszukują nie tylko pięknych, ale i wysokogatunkowych obrączek ślubnych!

Poszukując wymarzonych obrączek ślubnych, warto brać pod uwagę dwa aspekty: wygląd oraz wygodę użytkowania. W końcu jest to wyjątkowy element biżuterii, który będzie towarzyszył nam przez wiele lat, dlatego warto zadbać by nie tylko się nam podobał, ale był również trwały i wygodny w noszeniu.

W obecnym sezonie możemy zauważyć silny powrót do minimalizmu w biżuterii, co sprawia, że bardzo popularne stają się modele proste, bez zdobień. Ten rodzaj na pewno jest najbardziej uniwersalnym i klasycznym rodzajem obrączek ślubnych, który cechuje ponadczasowa elegancja i możliwość dopasowania do każdej stylizacji. Osoby poszukujące nieco bardziej awangardowych i niecodziennych propozycji powinny przyjrzeć się obrączkom z kamieniami szlachetnymi lub fantazyjnymi frezowaniami. Takie modele rzucają się w oczy i mogą stanowić podstawę codziennej, a także wieczorowej stylizacji. Ciekawą propozycją będą również obrączki z łączonych materiałów, np. białego i żółtego złota.

Rabatowe ceny obrączek ślubnych

W salonach Jubiler Łodzińscy, w tym w internetowym sklepie jubilerskim, znajdziemy setki różnych modeli, które bez wątpienia spodobają się zarówno miłośnikom prostoty, jak i nowoczesności. Znajdziemy tu proste, płaskie obrączki z białego, żółtego oraz różowego złota dla wielbicieli uniwersalnych i ponadczasowych rozwiązań oraz modele o nieco nietypowym wyglądzie, które urzekają swoją niepowtarzalnością. Na uwagę zasługują, chociażby obrączki ślubne powstałe z połączenia aż trzech odcieni złota lub modele z kamieniami i ciekawymi wzorami.

Te i wiele innych wyjątkowych promocyjnych modeli obrączek ślubnych dostępnych w krakowskich salonach Jubiler Łodzińscy możesz kupić obecnie o 20% taniej. Wystarczy wybrać się do jednego z salonów stacjonarnych umiejscowionych w:

  • CH Serenada

  • Galerii Bronowice

i wybrać wymarzony model, a następnie podać jubilerowi hasło: LOVE, które upoważnia do uzyskania zniżki. Promocja obowiązuje również w sklepie stacjonarnym marki, gdzie hasło wpisujemy w specjalną rubrykę widoczną podczas składania zamówienia. Warto dodać, że promocja jest ograniczona czasowo, dlatego nie warto zwlekać!

-20% rabatu na obrączki ślubne

O czym pamiętać przy zakupie obrączek ślubnych?

Decydując się na zakup obrączek ślubnych pamiętajmy o ich odpowiednim dopasowaniu, tak by obrączka z lekkim oporem przechodziła przez staw palca, jednak swobodnie spoczywała u jego podstawy. Istotne jest tutaj wybranie prawidłowego rozmiaru, w czym bez wątpienia pomogą wykwalifikowani pracownicy salonów Jubiler Łodzińscy. Przed wizytą warto również zapoznać się z ciekawymi poradami na temat doboru biżuterii, które znajdziemy na blogu marki.

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji i zakupu wysokogatunkowej biżuterii, która skradnie serce każdej pary młodej. To aż 20% taniej!